Miot C

kotka: Joga BriCats Family*PL
kocur: Lucjan Niebieskie Misie*PL.CZ
kocięta: 3 kotki 1 kocurek
data narodzin: 29.06.2019

Pierwsze kocięta naszej koteczki Jogi przyszły na świat w ciągu dnia 29 czerwca 2019. Są one owocem zaplanowanej randki ze wspaniałym młodym niebieskim kocurem – Lucjanem, zamieszkałym w hodowli Deneris*PL w Wejherowie. Poznajcie nasze dzieciaczki:

Cirilla Britfield*PL

kotka koloru niebieskiego (BSH a)
Ta drobna koteczka o sympatycznej buźce to taka nasza myszka mała. Bawi się z piórkami i piłeczkami z dużą chęcią a pogłaskana reaguje mruczeniem. Nie ma nudy z Cirillą. Koteczka dostała imię po naszej pierwszej kotce Ciri, a imię to nawiązuje do serii książek o Wiedźminie który na swej drodze spotkał Cirillę – dziecko niespodziankę. Jako zagorzali fani Wiedźmina, kochamy Cirillę całym sercem.

zarezerwowana
Cirilla zamieszka z panią Marleną z Bydgoszczy. Gratulujemy!

Cynka Britfield*PL

kotka koloru niebieskiego (BSH a)
Urocza wróżka o złodych oczach i delikatnie jasnym mięciutkim futerku Cynka trzyma sztamę z bratem Czarusiem. Koteczka jest duża, prężna i kocha zabawę. Lekkie drapanie po boczkach i nad ogonkiem wywołuje u niej fale traktorkowego mruczenia. Cynka jest bardzo puchata i niezwykle przyjazna. Ze względu na kontrast między kolorem futra i oczu buźka Cynki robi piękne wrażenie. Po prostu szaleństwo 🙂

zarezerwowana
zamieszka ze swoją nową rodziną w Gdyni: panią Anią, panem Sebastianem ich synem Tomkiem i kocurkiem z naszego pierwszego miotu: Atosem

Chmurka Britfield*PL

kotka szylkret niebieski (BSH g)
To istny tajfun energii który jest słodki i brojny jednocześnie. Wszędzie jej pełno a w tym samym czasie jest tak ludziolubna, że nazywamy Chmurkę naszym słoneczkiem. Potrafi przyjść i przytulić się do swojego człowieka, ale i robić wyścigi sprintem po całym korytarzu, polować na zabawki do upadłego i zrzucać ulotki ze stolika kawowego. Nic dodać nic ująć 🙂 Jak wszystkie kotki z naszej hodowli Chmurka kocha zabawę.

zarezerwowana
Zamieszka ze swoją nową rodziną panią Gosią i panem Mikołajem w Gdyni.

Cezary Britfield*PL

kocurek koloru niebieskiego (BSH a)
To nasz kochany Czaruś i jak na kocurka przystało ma śliczny smukły pyszczek ale jednocześnie jest duży i masywny. Pierwszy z rodzeństwa dumnie przekroczył wagę 1kg. Czaruś jak wszystkie kocurki z naszej hodowli jest miziasty. Potrafi się przytulić tak po prostu, chętnie leży na kolanach albo na piersi, mruczy albo po prostu śpi. Dziewczynki jako tajfuny energii nie są tak chętne do leżakowania, natomiast Czaruś jest idealny na stres.

zarezerwowany
Czaruś zamieszka z panem Przemysławem w Gdańsku. Gratulujemy 🙂

Udostępnij ten tekst znajomym!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone