Joga BriCats Family*PL

imię: Joga
przydomek hodowlany: BriCats Family*PL
rasa / kolor: brytyjski krótkowłosy kolor point liliowy (BSH c33)
grupa krwi: B
data urodzenia: 20.03.2017
w naszym domu od: 30.06.2017

­Joga jest zrównoważoną kotką brytyjską z tendencją do śpiewania. Gości wita z uprzejmą ciekawością i aktywnie uczestniczy w w domowym życiu. Bardzo lubi jeść a obserwując kocią koleżankę z którą mieszka odkąd do nas trafiła, dzięki swemu umiłowaniu nauczyła się podawać łapkę dla przysmaczku. Joga jest kotką bardzo rozmowną, lubiącą kontakt z innymi kotami. Ma piękne i wielkie niebieskie oczka, którymi zaprasza domaga się kontaktu.

Historia

Joga pojawiła się u nas jako druga kotka hodowlana z hodowli Bricats Family*PL z której mamy również kotkę Betty. Po miocie B zdecydowaliśmy, że pora na małą odmianę kolorów 🙂 Joga jest naszą pierwszą kotką kolor point, co oznacza, że buzię, uszka, ogon i łapki ma w kolorze wiodącym. W jej przypadku to kolor liliowy, ale większość z naszych gości po prostu mówi, że o biały kotek 😛

Życie z Jogą i Betty jest nieraz wyzwaniem. Joga lubi się tulić do Betty i strzelać jej baranki, Betty woli własną przestrzeń. Joga śpiewa jak odzywa się do swoich opiekunów, Betty odzywa się dużo rzadziej. Są jak dwa różne żywioły pomimo tego, że należą do tej samej rasy i dzielą podobne cechy charakteru. Obie są po brytyjsku zdystansowane i stateczne. Obie nie przepadają za braniem na ręce, obie lubią polować, ale bez zbyt wysokich wyskoków. Kiedy bawimy się z nimi widzimy, że są podobne i różne zarazem.